• E-mail: info@gmgoven.com

Dünya Mutfaklarının Tercihi

GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, her geçen gün güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Türkiye’de, endüstriyel mutfak ekipmanları sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, İzmir Torbalı'da bulunan modern fabrikasında, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yapmaktadır.

GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, üretiminin %85’lik kısmını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir. Üretimin %15’lik kısmını ise Türkiye pazarındaki diğer ihracatçı firmalara vermektedir.

GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Ar-Ge departmanı, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, iç ve dış pazardaki müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyeti olan bir kadro yapısına sahiptir. Bununla birlikte, tasarlanan en son ürünleri dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen uluslararası endüstriyel mutfak fuarlarına katılarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada kaliteyi kendisine ilke edinen GMG Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, üretimin bütün aşamalarında kalitesini güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda üretim yapabilmek için CE ve ISO 9001:2008 kalite belgelerini alarak, üretim prosedür ve proseslerini uluslararası kabul gören standartlara yükseltmiştir.

Misyon & Vizyon

Uluslararası kalite standartları çerçevesinde, müşteri memnuniyetini esas alarak, “Yüksek Kalite ve En Uygun Fiyat” prensibi ile çalışmalarımızı sürdürmek.

Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek “Sektöründe Dünya Markası Olmak”

GMG Oven Hakkımızda